Elkészült a III. Hét Domb Filmfesztivál programja

Elkészült a szeptember 9–14. között megrendezésre kerülő III. Hét Domb Filmfesztivál részletes műsorrendje.

Augusztus közepére befejezte a munkáját a filmfesztivál zsűrije, a fesztivál igazgatója pedig összeállította a részletes programot. A vetítések minden nap 9-21 óráig tekinthetők meg INGYENESEN a Komlói Színház- és Hangversenyteremben.

A döntőbe jutott filmeken kívül látható lesz néhány alkotás azokból is, amelyek ugyan nem kerültek be a döntőbe, de magas pontszámot értek el. 

A versenyfilmeken kívül látható lesz még a zsűritagok egy-egy filmje is: pénteken Thuróczy Szabolcs (a zsűri tagja) főszereplésével kerül vetítésre a Tiszta szívvel c. nagyjátékfilm, szombaton Reviczky Gábor (a zsűri tagja) főszereplésével vetítjük a Zimmer Feri 1997-ben készült nagyjátékfilmjét, valamint a vasárnapi matinén kerül bemutatásra Ternovszky Béla (a zsűri elnöke) Macskafogó 2. - A sátán macskája című rajzfilmje.

Az alkotók mindhárom film előtt beszélnek a filmekkel kapcsolatos élményeikről, gondolataikról.

A III. Hét Domb Filmfesztivál részletes programja:

2019. szeptember 09. / hétfő

09:00 Magyar retró 3. (R.: Papp Gábor Zsigmond, doku.)
09:53 AZORI - São Miguel, Pico, Faial (R.: Poroszka Magyar Zsolt, ismeret.)
10:19 NESZ (R.: Barta Máté, kisjáték.)

SZÜNET 

11:00 Kétéltű (R.: Kvalla Gábor Balázs, Polyák Péter, doku.)

EBÉDSZÜNET 

13:00 Lámpaidők (R.: Krasznay Zoltán, Olajos Zoltán, doku.)
13:10 A megtartó atya - Utasi Jenő portréja (R.: Lavro Ferenc, ismeret.)
13:26 Maszatvár (R.: Szakonyi Noémi Veronika, kisjáték.)
13:50 Grindcabin (R.: Körtési András, egyéb)
13:55 Isonzótól a Piavéig (1. rész) - Az Isonzó-front emlékhelyei (R.: Osgyáni Gábor, ismeret.)
14:46 Isonzótól a Piavéig (2. rész) - Az Pive-front és Dél-Tirol emlékhelyei (R.: Osgyáni Gábor, ismeret.)

SZÜNET 

15:50 Perújrafelvétel (R.: Zilahy Tamás, kisjáték.)
16:31 Határtalan történet (R.: Kertész Enikő, doku.)
17:33 Kárpátia - Magyarnak születtem (R.: Bicskei Éva, doku.)

SZÜNET 

19:00 Valami Amerika 3. (R.: Herendi Gábor, nagyjáték.)
2019. szeptember 10. / kedd

09:00 Kippkopp a hóban (R.: Fabók Szilvia, Tama Mikori, animáció)
09:09 Lengemesék 2. - Tél a Nádtengeren (R.: Pálfi Zsolt, animáció)

SZÜNET 

10:35 A mi Kodályunk (R.: Petrovics Eszter, doku.)

EBÉDSZÜNET 

13:00 Smink - Összetörve (R.: Varga Tímea, egyéb)
13:05 A fegyházlelkész (R.: Varga Ágota, doku.)
14:14 Ajándék (R.: Vajda Lili, kisjáték.)
14:26 A te neved (R.: Domokos János, doku.)

SZÜNET 

15:35 A sommelier (R.: Ducki Witek, kisjáték.)
15:46 Erdély és Románia „nagy egyesülése” (R.: Margittai Gábor és Major Anita, egyéb)
15:52 Megbocsájtani igen, feledni nem (R.: Kozma Zoltán, doku.)
16:44 A brigád - a vajdasági Petőfi-brigád története (R.: Lavro Ferenc, doku.)

SZÜNET 

17:50 Casting (R.: Csoma Sándor, kisjáték.)
18:19 Csík30 (R.: Kiss-Stefán Mónika, doku.)

SZÜNET 

19:00 Örök tél (R.: Szász Attila, nagyjáték.)
2019. szeptember 11. / szerda

09:00 KINCSEK A MECSEKBEN (Négy hely, négy évszak) (R.: Juhász Gyula, ismeret.)
09:15 Vad Balaton (R.: Mosonyi Szabolcs, ismeret.)
10:07 Szépséges sebhelyeink (R.: Keresztúri Ferenc, doku.)

SZÜNET 

11:10 A szenátor fodrásza - Alex (R.: Beszterczey Judit, doku.)

EBÉDSZÜNET 

13:00 Perhielion - Örvény (R.: Porkoláb Norbert, egyéb)
13:07 Idegen hangok (R:: Wizner Balázs, kisjáték.)
13:18 Központi ügyelet (R.: Szakcsi Ákos, kisjáték.)
13:40 Engedetlen (R.: Moll Zoltán, nagyjáték.)

SZÜNET 

15:20 Tiszta mozdulatok (R.: Tóth Péter Pál, doku.)
16:13 Cryene Donovan (R.: Németh Dénes, doku.)

SZÜNET 

17:30 Bűnösök Kora - A Nikotinos Gyilkos (R.: Lóth Balázs, Borsos Miklós, ismeret.)
17:56 Lágymányosi Konstantinápoly (R.: Szremkó Bettina, animáció)
18:00 Szokásjog (R.: Füzes Dániel, kisjáték.)
18:35 Forrócsoki (R.: Gergely Bálint, Magyar Kristóf, Domokos Benedek, Bokor András, Biros Benedek, diák)
18:38 Jövő szerdán (R.: Molvay Norbert, kisjáték.)

SZÜNET 

19:00 Virágvölgy (R.: Csuja László, nagyjáték.)
2019. szeptember 12. / csütörtök

09:00 Draco a borzasztó – és förtelmes barátainak rémületes kalandjai (R.: Kelen Bálint, animáció)
09:13 Egy év Hoppifalván (R.: Rófusz Ferenc, animáció)

SZÜNET 

10:40 Vörös Rébék (R.: Keil Adelaida Sába, kisjáték.)
10:48 Három tánc (R.: Halász Glória, doku.)

EBÉDSZÜNET 

13:00 Szeretlek mint Állat! (R.: Novák Erik, nagyjáték.)

SZÜNET 

14:45 A fehér szarvas (R.: Török Zoltán, Hargittai László, ismeret.)
15:44 Bela (R.: Tóth Roland, animáció)
15:54 Szerepzavar (R.: Szirmai Márton, kisjáték.)

SZÜNET 

16:35 Tiltott absztraktok (R.: Bánki Ákos, doku.)
17:37 Irijam és Jonibe (R.: Rófusz Kinga, animáció)
17:50 Aki bújt, aki nem (R.: Schwechtje Mihály, kisjáték.)
18:03 Kecskeméti kardok (R.: Molnár H. Boglárka, doku.)

SZÜNET 

19:00 CURTIZ - A magyar, aki felforgatta Hollywoodot (R.: Topolánszky Tamás Yvan, nagyjáték.)
2019. szeptember 13. / Péntek

09:00 Piedone nyomában (R.: Király Levente, doku.)
09:57 Kakashere pörkölt (R.: Trafikant András, kisjáték.)
10:06 2018 BRB Nature and Hunting Films promóciós videó (R.: Budavári Roland Barnabás, egyéb)
10:10 Magyar szentek lengyel földön - az orawkai (Kisárva) fatemplom története (R.: Balogh Ernő Zoltán, ismeret)

SZÜNET 

11:05 Szomszédaink, a magyarok - Kárpátalja (R.: Zámborszki Ákos, doku.)

EBÉDSZÜNET 

13:00 Déva (R.: Szőcs Petra, nagyjáték.)

SZÜNET 

14:25 Veteránfilm (R.: Hernáth Csaba, doku.)
15:16 A barakkváros foglyai (R.: Boros Ferenc, Horváth Zoltán, ismeret.) 

SZÜNET 

16:20 ReMake (R.: Klingl Béla, animáció)
16:31 Apám szíve (R.: Fazekas Máté Bence, kisjáték.)
16:47 Könnyű leckék (R.: Zurbó Dorottya, doku.)
18:06 Alex (R.: Farkas Adrienn, kisjáték.)
18:30 Az utolsó vacsora (R.: Rófusz Ferenc, animáció)

SZÜNET 

19:00 Tiszta szívvel (R.: Till Attila, nagyjáték.)
2019. szeptember 14. / szombat

09:00 Szabó Magda világsikere (R.: Papp Gábor Zsigmond, ismeret.)
09:54 Táncból katedrálist (R.: Boros Ferenc, Horváth Zoltán, Kozma Gábor, doku.)

SZÜNET 

11:00 ELTE PPK Wonderland Gólyabál promo (R.: Engelmann Péter, egyéb)
11:02 Átjáró másvárosba - Kértem a következőt (R.: Gelley Bálint Farkas, animáció)
11:11 A Dunakanyar és a Szentendrei-sziget titkai (R.: Nagy-Kálozy Péter, ismeret.)
11:38 Susotázs Tóth Barnabás kisjáték.

EBÉDSZÜNET 
15:00 A III. Hét Domb Filmfesztivál díjátadó gálája 

17:00 Gettó Balboa (R.: Bogdán Árpád, doku.)
18:17 MATCHES (R.: M. Tóth Géza, animáció)
18:20 Frici (R.: László Dorina, kisjáték.)
18:44 Arany Timi - Tökéletes verzió videoklip (R.: Gundy Kristóf, egyéb)
18:49 FightinGravity (R.: Ferencz Péter, egyéb)

SZÜNET 

19:00 Zimmer Feri (1997) (R.: Tímár Péter, nagyjáték.)
2019. szeptember 15. / vasárnap

10:00 Macskafogó 2. - A sátán macskája (R.: Ternovszky Béla, animáció)



Aki biztosra szeretne menni, az regisztráljon a filmekre a 72/483-014-es számon. Helyét így fenntartják a film kezdete előtt 10 percig, utána odaadják másnak.



A rendezőbizottság a műsorváltozás jogát fenntartja!


600 kilométer 100 guinness (4) a csemegepultos naplója (211) a gyáva (1) a gyermek és a varázslat (3) a haramiák (32) a hülyéje (19) a kék hajú lány (2) a kéz (48) a kis kéményseprő (2) a köpeny (29) alapítvány a magyar színházakért (3) alba regia szimfonikus zenekar (7) aldi női futógála (1) aNNa (28) anyám éhesnek tűnik (3) aradi kamaraszínház (3) aranytíz (4) archívum (2) arden (1) az elvarázsolt disznó (12) az ember tragédiája (1) baal (1) babel sound (1) baja (1) balatonboglár (2) balatonfüred (2) balfácánt vacsorára (25) bálna (2) bárka (258) bencs villa (1) bisb (1) bivaly-szuflé (54) bob herceg (34) börtönrádió (2) bsi (1) budaörs (5) budapest improv show (9) budapesti kamaraszínház (1) budapesti vonósok (9) budoár kiállítás (1) busz-színház (11) caminus (70) castel felice (34) castel felice vizsga (5) centrál (3) club70 (1) cosí fan tutte (45) cupido és a halál (30) cv (1) családi játszmák (59) családi ünnep (3) cseh tamás (4) csíkszerda (55) csoportterápia (17) csukás-díj (10) dankó rádió (1) danubia zenekar (1) debreceni tavaszi fesztivál (1) delila (2) deszka fesztivál (19) díjak elismerések (1) don juan (3) dráma kortárs színházi találkozó (6) drámaíró verseny (1) due (1) dunapart (6) dunaújváros (1) egri tavaszi fesztivál (1) egy kiállítás rémei (1) éhség (8) élnek mint a disznók (13) előadásszámok (1) email (1) english (20) erkel (1) erkel színház (62) ernani (4) érzékenyítő fesztivál (1) esztergom (1) europa cantat (7) ezek mennek (43) fellegek (14) fiatal írók (1) fidelio színházi est (3) finito (16) firkin (236) fogság (1) francia sanzonest (2) friss hús (2) furnitur (49) füge (121) gianni schicchi (26) gödöllő (1) grisnik petra (1) gusztinak megjött az esze (1) gyerekstúdió (1) gyilkosok (1) gyógyír északi szélre (84) győr (5) gyulai várszínház (5) hajmeresztő (27) halál hotel (24) halastó (116) hangoló (1) harminchárom változat haydn-koponyára (92) háromszögek (25) hatok csoport (1) hatszín teátrum (31) hazug (1) hét domb fesztivál (2) hetedik alabárdos (1) hetedik mennyország (14) hírek (3) hírszerzők (1) hogy szeret a másik (3) hol (4) hoppart (1) hrabal-vurstli (14) humorfesztivál (6) így tanultam meg vezetni (1) imprójam (1) imprómaraton (3) in medias brass (1) in memoriam cseh tamás (4) interjú (69) jak (2) jászberény (6) jegyek (1) jó kérdés (8) junior príma (4) jurányi (52) kaposvár (135) katona (73) képek (275) kibelátó (13) kicsi szívem kávéba pottyant (1) kisfaludy színházi fesztivál (1) kisvárda (8) kmtg (1) kolozsvár (32) koma (38) komárom (5) komédium (1) kortárs drámafesztivál (15) kórusok éjszakája (50) kőszeg (51) kritika (421) kritikusdíj-átadó (15) kuk (3) kultkikötő (4) kultúrfürdő (26) kurátorok (9) láthatatlan állomás (4) leenane szépe (29) leonardo (1) lev&te (2) limerick-bajnokság (7) líra és epika (38) london (1) love and money (73) love and money vizsga (9) macskadémon (31) madách színház (4) madame poe (7) mágnás miska (13) magyar rádió (14) magyar színház (137) magyar színházi társaság (3) manhattan short (5) manna (101) margó irodalmi fesztivál (7) más olvasnivaló (3) menház színpad (27) merlin (4) mikor (3) mindenütt jó (34) mindenütt nő (1) miskolc (1) mojo (51) momentán (109) monodráma fesztivál (9) most fesztivál (6) mozart-kommandó (2) mozgófénykép (43) mu (5) múzeumok éjszakája (1) művészetek palotája (12) művészetek völgye (21) nagykanizsa (1) naptár (1) nefelé (2) nemzeti filharmonikusok (7) nézőművészeti kft (46) nézőpont színház (9) nofilter (3) nyílt nap (4) nyíregyháza (302) nyolc nő (25) óbudai társaskör (28) operabeavató (104) operaház (70) operajátszóház (9) operamacera (7) operettszínház (32) orlai (437) othello gyulaházán (41) ők (2) ördögkatlan (230) örkény (1) örkény vurstli (5) pájinkás jános (1) pannonhalma (2) papp jános (1) párkák (43) patália (2) pécs (9) pécsi egyetem (2) pesti barokk (84) pesti magyar színiakadémia (16) petőfi irodalmi múzeum (1) placcc (30) pokol (10) portré (1) postart (1) poszt (63) poznan (1) pozsonyi piknik (4) projekter (1) rádió (1) radnóti (44) remény (10) rendezők viadala (2) rév fülöp (34) rögvest (20) russian indie film fesztival (1) shots festival (1) sinaia (1) sly (51) snowman (6) soharóza (82) sokszemközt (1) somló cirqsz (7) song-óra (1) sopron (1) stockholm (2) susotázs (115) szabadesés (37) szeged (86) székely-könyv (2) szemes fesztivál (2) szent imre (1) szentendrei teátrum (3) szép heléna (21) szfe (10) színházak éjszakája (28) színházi törvény (1) szívem szeret (4) szkéné (29) szombathely (27) szöveg (4) szputnyik hajózási társaság (25) táblázat (1) tárgymutató (1) tartalom (2) tatabánya (43) telefondoktor (156) temesvár (46) tengeren 2008 (101) tengeren 2019 (43) térkép (1) terminál workhouse (3) teszt (16) thália (52) the irish coffee (39) thealter (15) tilos rádió (3) tivoli (3) tóbiás és az angyal (30) trefort színjátszó fesztivál (1) váci dunakanyar színház (1) vágánybenéző (11) van egy határ (27) városmajor (6) vaskakas (1) vera (1) vidéki színházak fesztiválja (12) vidor fesztivál (79) vigadó (2) visszaszámláló (1) volt egyszer egy ndk (3) vonalhúzás (34) zalaegerszegi kvártélyház (16) zeneakadémia (1) zichy major (1) zsolnay negyed (3)